Toz Jelatin

Toz jelatin özellikle endüstriel gıda üreticileri için tamamen helal koşullarda Ürettiğimiz bloom, viskozite, bulanıklık, izoelektriki nokta, ph, tekstür gibi birçok parametreye sahip teknik bir üründür. işletmelerin hedefledikleri üretim şekli ve ürüne bağlı olarak farklı standartta toz jelatinleri kullanmayı tercihederler ki bu da çok yüksek bir mühendislik ve bilgi birikimi gerektirmektedir.

TOZ JELATİN NEDİR?
Toz jelatin özellikle endüstriel gıda üreticileri için tamamen helal koşullarda Ürettiğmiz bloom, viskozite, bulanıklık, izoelektriki nokta, ph, tekstür gibi birçok parametreye sahip teknik bir üründür. işletmelerin hedefledikleri üretim şekli ve ürüne bağlı olarak farklı standartta toz jelatinleri kullanmayı tercihederler ki bu da çok yüksek bir mühendislik ve bilgi birikimi gerektirmektedir.

Jelyap Toz Jelatini Nasıl Üretiyoruz?
Jelatin, Kollajen içeren hayvan hammaddelerinden elde edilir. Biz Jelyap Jelatinimizi Kural olarak Sıgır derisinden üretiriz. Bu sayede Koşer ve Helal gereksinimlerini karşılamak için% 100 sığır derisi temel ham mademizdir. Son teknoloji tesisimizde uluslararası standartların da üstünde ürettiğimiz Jelatinimizi istenilen koşullarda Özel olarak modifiye ederek reçetelere uygun üretiyoruz.

SİPARİŞ VER

Jelyap Toz Jelatin

Endustirel ve hazır gıdaların üretimine yonelik, 80-300 Bloom ve 6-80 mesh aralığında ürettiğimiz toz jelatin tamamen sığır’dan ve helal koşullar altında üretilmektedir.

Talepleriniz icin hemen bizimle iletişime gecin.