Satın almak istediğiniz platformu seçiniz?

TÜRKİYE’nin İLK ve TEK HELAL YAPRAK JELATİNİ

Tamamiyle yerli sermayemiz ve yerli mühendisliği ile helal koşullarda ürettiğimiz Turkiye’nin ilk Yaprak Jelatini’ni güvenle tüketebilirsiniz.

Balıkesir Gonen Organize Sanayi Bölgesinde kurduğumuz tesisimiz ile yine bir çok yeni urunu sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

JELYAP:
MUTFAK PROFESYONELLERİ, EV HANIMLARI ve GIDA ENDUSTRİSİ İÇİN

Jelyap Jelatin, YAPRAK formlarıyla hem Profesyonel Şeflerimizin hem de Ev hanımların ve evlerinde mutfakta tatlı süprizler hazırlayan beylerin vazgeçilmez yardımcısıdır. Harika Tarifler ve Tatlı mutfak tüyoları icin sizi buraya alalım.

Jelyap Jelatin TOZ formu ile, Gıda sektörü basta olmak üzere bir çok alanda talepleri karşılayacak spesifikasyonlarda üretilmektedir.

Jelatinin Bilinmeyen 5 Önemli Faydası

Jelatin, İçinde kıkırdak ve benzeri gibi insan sağlığına son derece faydalı hayvansal ürünler bulunur ve toplumda yanlış bilinenin aksine insan fizyolojisi açısından son derece faydalıdır. Faydalı demek kulağa hoş geliyor ancak yeterli değil. Yaprak ve Toz jelatin faydaları saymakla bitmez.

  • Yüksek oranda kolajen içeren, içeriğinde amino asitler barındıran jelatin elbette insan sağlığına son derece faydalı olduğu gibi cilde de son derece yararlıdır.
  • Jelatinin bir diğer faydası ise vücutta anti-aging etkisi göstermesi olmaktadır. Cildimizdeki kollajen, otuzlu yaşların başından itibaren azalma gösterir. Jelatinin çok tüketilmesi, vücuda kollajen girişi anlamına gelir ve bu da bilindiği üzere son derece faydalı etkiler verir.
  • Jelatinde pek çok amino asit bulunduğundan bahsetmiştik. Özellikle prolin amino asidi ile cildinizdeki kırışıklardan gözle görülür ölçüde kurtulabilirsiniz.
  • Eğer güçlü tırnaklara, dişlere sahip olmak istiyorsanız, saçlarınızın sağlıkla parıldamasını arzuluyorsanız, jelatin işlenmiş ürünleri sıklıkla tüketmelisiniz.
  • Jelatinin en büyük faydalarından biri ciltteki çatlakları engellemesi olmaktadır. Cildi sıkılaştırırır. Aynı zamanda kollajen üretimini destekler.

Bir Fikrim Var!

Siz değerli Müşterilerimiz, mesai arkadaşlarımız ve tüm paydaşlarımızın bizler ile doğrudan etkileşime girecekleri bu portalı sizlerin kullanımına açarak, uzun yıllar sürebilecek AR&GE çalışmalarının çok daha kısa sürede sonuçlanmasını sağlayabileceğimiz inancındayız. Sizlerinin aktif olarak yaratıcı sürece dâhil olduğu uygulamalar, firmamıza küresel pazarda büyük rekabet gücü getirecektir. Bu açık inovasyon alananında Bir Fikrim var diyorsanız. Formu Doldur butonuna tıklayarak Fikir sahibi olabilir ve bu fikirden siz de kazançlı çıkabilirsiniz.

Copyright © 2020 Jelyap - Tüm hakları saklıdır
× Nasıl yardımcı olabiliriz?